Gemengd-Dubbel 1

Hieronder bevinden zich de spelers en gegevens van alle teams die in dit seizoen in de klasse "Gemengd-Dubbel 1" meespelen.

 

Lijstnummer
Vereniging
Team
Captain
Spelers volgens sterkte
Sportaccomodatie
Speeldag en -tijden
             
1 BC De Snelle Shuttle  BC De Snelle Shuttle Robert Pluijmakers Jos van den Ham De Roerparel Maandag   21.00 - 23.00 uur
      0475-532 429
06-1082 8089

Ron Engelen
Loes Meuwissen
Thérèse van der Donk
Reserve: Robert Pluijmakers
Reserve: Nicole Veelen-Engelen
Reserve: Mirian Hinssen

Schaapsweg 24
6077 CG St. Odiliënberg
0475-520 094
Woensdag 21.00 - 23.00 uur
2 BC Maasdroppers  BC Maasdroppers 1 Elisa Vijgen-Hermans Peter van Gerwen Andreashal Donderdag 20.30 - 23.00 uur
 

  Echt
0475-476 162
06-2398 2311

Jan Ottenheim
Ad Brouwer
Elisa Vijgen-Hermans
Mariëtte Wolters
Ans van Gerwen

Europlein
6051 HM Maasbracht
0475-468 300

 
3 BC Maasdroppers  BC Maasdroppers 2 Han Seelen Coen Wijnen Andreashal Donderdag 20.30 - 23.00 uur
      Maasbracht
0475-463 654
06-1342 2552

Johan Henderickx
Bert van Os
Maud Derks
Ankie Linssen
Han Seelen
Ryan Crijns

Europlein
6051 HM Maasbracht
0475-468 300
 
4 BC Neer BC Neer  Wilma Sijbers Leo Geraets De Kwiebus Zondag 10.00 - 12.00 uur
     

Neer
0475-593 043

06-4268 5853
Wedstrijdplanning: Ton Bergs

Lowie Giesberts
Eric Vullers
Lotte Wijnen
Evelien Luijten
Wilma Sijbers
Reserve: Bob van Houts
Reserve: Tessa Naus

Hoogstraat 4
6086 BH Neer
0475-592 201

 
5 BC Push BC Push 1 Ralf Peters Ralf Peters Burgemeester Hannenhal Zondag 10.00 - 13.00 uur
      Linne
06-4220 7310
Competitieleider: John Bonten
06-4305 1726
Maaike Bonten, wedstrijdplanning
06-43082191


Ruud Beckers
Lars Ramakers
Yvon Verkoulen
Maaike Bonten-Peters

Kapittelstraat 3
6095 BA Baexem
0475-452 460

Dinsdag 21.00 uur

6 BC Stramproy BC Stramproy Tiny Seuren Ron de Vlieger De Grenslibel Zondag 10.00 - 12.00 uur
      Stramproy
0495-562 746

Charles Akobiarek
Martin Wullems
Karin Joris
Tiny Seuren
Jeanine Ament
Reserve: Claudia Peeters

Burg. Smeijersweg 4
6039 HB Stramproy
0495-561 971

 
7 BVM '81 BVM '81 1 Mark Trompetter Mark Trompetter Sporthal Munstergeleen Zondag       10.00 - 13.30 uur
      06-1343 9278
Wedstrijdplanner: Ivo Delahaye
Frank Smeets
Raymond Verjans
Maud de Bruijni
Danielle Verblakt
Amber Weijers
Karin Smeets

Pancratiusstraat 25
6151 CD  Munstergeleen
046-452 2735

Vrijdag       18.30 - 20.30 uur