Gemengd-Dubbel 4

Hieronder bevinden zich de spelers en gegevens van alle teams die in dit seizoen in de klasse "Gemengd-Dubbel 4" meespelen.

 

Lijstnummer
Vereniging
Team
Captain
Spelers volgens sterkte
Sportaccomodatie
Speeldag en -tijden
             
1 BC Donderslag BC Donderslag 1 Jack Sijbers Jack Sijbers Jo Gerrishal Maandag   21.00 - 22.45 uur
      Herten
0475-315 158
06-2527 6030

Rick Elbers
Bert Janssen
Wim Evers
Ingrid Slijpen
Lobke van de Kieboom
Anja Frenken
Yvette Slijpen

Achilleslaan 2A
6041 JV Roermond
0475-341 290

 
2 BC Het Anker BC Het Anker 1 Dirk Poppelier Michel Jeurissen Sportcentrum Het Anker Maandag   20.00 - 22.00 uur
      Papenhoven
06-2078 0005

Marc Dabecausen
Dirk Poppelier
Eugenie Clement
Birgit Alards-Stroh
Jacqueline Evers
Reserve: Saskia Hermans

Ankersweg 52
6122 ET  Buchten
046-481 8787

 
3 BC Heytse BC Heytse 1 Corné Mols Corné Mols Sportcentrum Aoreven Maandag 20.30 - 22.00 uur
      Heythuysen
06-5020 2897

Maurice van Lier
Ben Derks
Margon Herpertz
Petra Leunissen
Jenny de Bakker
Reserve: Miranda van den Beuken

Arevenlaan 3
6093 GM Heythuysen
0475-494 728

Woensdag 21.00 - 22.30 uur

4 BC Heytse BC Heytse 2
Jo Evers Robbert Linssen Sportcentrum Aoreven Maandag 20.30 - 22.00 uur
      06-5366 7721

Hans Smit
Jo Evers
Annemiek Crutzen
Marina Verkoelen
Lidy Jeurissen
Reserve: Leroy Verwijlen
Reserve: Charlotte Schouten

Arevenlaan 3
6093 GM Heythuysen
0475-494 728

Woensdag 21.00 - 22.30 uur

5 BV Heel BV Heel 1 Patrick van Tilborg Mart Willen Reutsdael Maandag 19.30 - 21.00 uur
      Heel
0475-572 976
06-1215 9794

Maurice Draaijer
Patrick van Tilborg
Nancy Sevriens-Visser
Sanne van Tilborg
Reserve: Ruud Amendt

Sportparklaan 54
6097 CW Heel
0475-571 528

Donderdag 20.00 - 22.00 uur

6 Weert-Stramproy Weert-Stramproy Paul Horsmans Eric Creemers Sporthal Boshoven Woensdag 20.30 - 22.30 uur
      Weert
0495-537 945
06-1252 5238

Paul Rutten
Paul Horsmans
Lissy Schreurs
Evy Seuren
Astrid van den Boom

Vrakkerveld 2
6002 AZ  Weert
0495-541 368